Szanowni Wyborcy, Drodzy Sąsiedzi 

Szanowni Wyborcy, Drodzy Sąsiedzi 

Komitet Wyborczy Wyborców Józefów JA.TY.MY to grupa niezależnych i bezpartyjnych kandydatów na radnych naszego miasta. Nasz Komitet powstał, bo jesteśmy przekonani, że miejsce w którym żyjemy wymaga nowego tchnienia, które nie będzie powiązane z wielką polityką. Nasz zespół to osoby wykonujące różne profesje i reprezentujący różne grupy wiekowe. Dostrzegamy szereg problemów i bolączek, które niestety nadal w Józefowie występują, a które chcemy szybko i sprawnie rozwiązać, by nam wszystkim żyło się lepiej i łatwiej. Naszą dewizą jest słuchać i reagować na głos mieszkańców, bo sami też jesteśmy mieszkańcami Józefowa i doskonale wiemy, że nie zawsze ten głos jest wysłuchiwany. Chcemy by Józefów był jeden, by nie było w nim miejsc lepszych i gorszych, by rozwój i modernizacja dotyczyła całego naszego miasta.

Do dzisiaj odbyliśmy dwa spotkania z mieszkańcami. Jutro czyli w dniu 9-go października zapraszamy Was na kolejne przy ul. Polnej 5B w Józefowie (sala Laura) o godz.19:00.

Serdecznie zapraszamy, przyjdźcie, poznajmy się, bo Józefów to przede wszystkim My ale to Ty i ja,  i warto o nim rozmawiać. Zachęcamy też do zamieszczania swoich uwag, spostrzeżeń i do dyskusji na naszym profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z prezentacją naszego Komitetu na stronie JozefowJaTyMy.pl

                                                                    

 Joanna Iwanik

                                            niezależna kandydatka na burmistrza miasta Józefowa 

KWW Józefów Ja. Ty. My.

Podziel się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *