Czym jest skatepark?

Czym jest skatepark? – to idealne miejsce dla miłośników deskorolek, rolek, wrotek, rowerów i hulajnogi.

Jak jest w Józefowie zapytałam jednego z użytkowników, któremu to miejsce jest bardzo bliskie.

“Aktualny skatepark jest w nie najlepszym stanie technicznym. Rampy są zardzewiałe i w niektórych elementach wystają śruby co powoduje niebezpieczną jazdę. Rampy są już zużyte czyli są śliskie. Niebezpiecznie się na nich jeździ. Generalnie skatepark jest strasznie mały a ludzi jest bardzo dużo. Często w ciepłe dni jest problem z jazdą ponieważ brakuje miejsca żeby wykonywać różne sztuczki. Powinna powstać sekcja tylko dla dzieci oraz dla ludzi zaawansowanych. Bardzo się cieszę że ten skatepark istnieje, ale biorąc pod uwagę potrzeby powinien powstać większy. Ludzie chcą rozwijać swoje pasje, a nie jeździć tylko na rowerach po ścieżkach rowerowych. Mam nadzieję że moje marzenie, które nam od kilku lat się spełni.  Skatepark który mam pod nosem w końcu będzie większy i bardziej zdatny do jazdy.”

Może warto pomysleć o nowej inwestycji? Przecież miejsca jest dość dużo. Moim zdaniem zagospodarowanie części działki sąsiadującej z obecnym skateparkiem nie powinno stanowić problemu – tym bardziej, że jest to działka należąca do miasta. Trzeba tylko chcieć.

 

Podziel się:

1 myśl o “Czym jest skatepark?”

  1. Joanna Iwanik

    Powyższa wypowiedź jednego z użytkowników skateparku wywołała dyskusję w temacie. Z tego też powodu otrzymałam z ICSiR następującą wiadomość: “skatepark pomyślnie przeszedł na wiosnę przegląd budowlany, a w ostatnich 2-3 latach zostały wymienione konstrukcje nośne ram i większa część poszycia, a po zakończeniu wakacji urządzenia zostaną pomalowane.”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *